Aleš Kukurica
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 082 63 Jarovnice
- Na trhu od
- 1. októbra 2021
- IČO
- 54 132 614
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 43.12)
- Zemné práce
Podnikanie v číslach
- 5
- rokov na trhu
- 2021
- rok vzniku
- 1
- položka predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Aleš Kukurica
Aleš Kukurica – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Jarovnice. Podniká od 1. októbra 2021.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad prípravné práce k realizácii stavby.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Aleš Kukurica
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 54 132 614
- Dátum vzniku
- 1. októbra 2021
- Miesto podnikania
- 082 63 Jarovnice
- Živnostenský register
- Okresný úrad Prešov, vložka č. 750-59362
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 43.12)
- Zemné práce
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 2. júla 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Aleš Kukurica zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri.
-
Prípravné práce k realizácii stavby
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Aleš Kukurica?
Miesto podnikania je v obci 082 63 Jarovnice.
Čím sa Aleš Kukurica zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: prípravné práce k realizácii stavby.
Aké je IČO – Aleš Kukurica?
IČO je 54 132 614.
Odkedy podniká Aleš Kukurica?
Podnikanie začalo 1. októbra 2021. Na trhu pôsobí 5 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.